hiburim - הרצאות
   
 
   
 

 הרצאות

כוחה המרפא של אהבה-מרעיון לחוויה 

אהבה היא משאת נפשנו. רגש שאנחנו כמהים לו ובו זמנית פוחדים ומוצפים ממנו.
למרות שרוב האנשים יודעים אינטואיטיבית שלאהבה כוח ריפוי עוצמתי, רובנו חסרים כלים להפעיל את כוחה המרפא של אהבה באופן מעשי. בהרצאה מרתקת ופרקטית המבוססת על ניסיון קליני רב שנים, נכיר את כוחה המרפא של אהבה מתוך סיפורי החלמה אמיתיים ונלמד איך להפעיל כוח זה בחיים ובתהליכי החלמה אישיים.

 
מטעינים את הסוללה 

למרות שברור לכולנו שטלפון סלולרי לא יעבוד כשהסוללה ריקה, אנחנו נוטים לשכוח שגם לגוף ולנפש יש סוללה שזקוקה לטעינה.  כשהסוללה האנושית ירודה, האנרגיה נמוכה ואנחנו הרבה יותר חשופים יותר להתפתחות מחלות ומשברים רגשיים. בהרצאה מרתקת וגדושה בעיצות פרקטיות שכל אחד יכול ליישם, נלמד איך לטפח ולשמור על סוללה מלאה, אנרגיה גבוהה חיוניות וחוסן פיזי, מחשבתי ורגשי כדי שנצליח להתמודד בקלות ובאפקטיביות עם כל אתגרי החיים.
 
חוסן לדרך

חוסן הוא הגורם המכריע בהתמודדות עם אתגרים גופניים ונפשיים. בהרצאה מבוססת מחקר תקבלו כלים פרקטיים אפקטיביים לטפוח ושמירה על חוסן רגשי וגופני בעיתות משבר ובשגרה, כאמצעי חשוב לשמירה על בריאות, תפקוד מיטבי ורווחה אישית לאורך זמן.

 
מתיידדים עם סטרס

לא פשוט לשמור על שלווה נפשית בתוך הלחצים המטורפים של חיי היום יום שלנו, בטח לא בסיטואציה כמו זו של השנתיים האחרונות. אלא, שהיכולת שלנו לשמור על יציבות ורוגע, פוקוס מנטאלי ותפקוד מיטבי היא קריטית דווקא במצבים שהמציאות סוערת.  מכיוון שלסטרס מתמשך אין ספור השלכות נפשיות וגופניות, כלי התמודדות אמינים ואפקטיביים הם חובה לכל אדם. בהרצאה מתיידדים עם סטרס תקבלו ארגז כלים גדול ומגוון בדגש לכלים פרקטיים פשוטים שכל אחד יכול ליישם כדי ששום סערה חיצונית לא תערער את שלוותכם הפנימית.

 
אני עושה את כל הדברים הנכונים –למה אני חולה? 

כשאנשים אומרים שהם "עושים את כל הדברים הנכונים", הם בדרך כלל מתכוונים לתזונה בריאה ופעילות גופנית. אפשר
להבין את התסכול של אלה, שלמרות שמקפידים לאכול נבטים וזרעים ולהתעמל בצורה סדירה,  מפתחים מחלות כולל מחלות קשות. בהרצאה נכיר את העולם הרגשי,  החוליה החסרה לטיפוח ושמירה על בריאות לאורך זמן,  נדבר על 4 קשיים שגורמים לאנשים לא לטפל ברגשות שלהם ואיך להתגבר עליהם ונלמד 4 כלים פרקטיים יעילים לטיפוח בריאות גופנית באמצעות ניהול נכון של העולם הרגשי
 

מה מסוכן יותר לבריאות – חיידק רע או רגש שלילי

מערכת היחסים בין הנפש לגוף הדוקה הרבה יותר ממה שנדמה לנו. בהרצאה מרתקת ומבוססת מדע, המשלבת ניסיון קליני עשיר, יוצגו הקשרים הביולוגיים בין הפסיכולוגיה והפיזיולוגיה שלנו וכיצד הם משפיעים על ההתפתחות כאב וחולי. בהרצאה נלמד למה כדאי ומה צריך לעשות כדי לשחרר את השפעתו השלילית של מטען רגשי המזיק לבריאות, במטרה לסייע להחלמה גופנית, גם כשמדובר במחלות כרוניות ומחלות קשות
 

גיוס כוחות נפש להחלמה

התמודדות עם מחלה קשה דורשת לא מעט כוחות נפש. בפועל, דווקא במצבים אלה, בהם אנחנו זקוקים לכל טיפת כוח נפשי אפשרי, עולים ומשתלטים רגשות שליליים כמו פחד, חרדה, ייאוש, דאגה אשמה ועוד, המחלישים את כוחות הריפוי העצמיים שלנו. בהרצאה נגלה איך לצמצם רגשות שליליים ואיך לגייס את כוחות הנפש הנדרשים במטרה למקסם את יכולת הריפוי העצמית של הגוף
 

אל תאמין לכל דבר שאתה אומר לעצמך -הסיפור הפנימי והשפעתו על החלמה

לכולנו סיפורים פנימיים על האיכויות והיכולות שלנו, במה אנחנו טובים ובמה אנחנו כושלים, שאוהבים אותנו או מתנכלים לנו, שהחיים קשים, מרתקים, מאכזבים או מפתיעים. למרות שבדרך כלל הבסיס העובדתי בסיפורים הפנימיים דל, קטעי הפרשנות האלה מצטרפים לסיפור שהופך להיות הזהות שלנו, והבסיס לכל התוצאות שלנו בחיים – כולל מצבנו הגופני.
בין אם הסיפור הפנימי שלכם "יהיה בסדר, אני אצליח", "אין לי ספק שאעבור את המשבר הזה" או "אני לא שווה", "אני לא ראויה לאהבה" או "אין לי סיכוי לקבל את המשרה", בשני המצבים הסיפור הפנימי הוא מרכיב משמעותי בהתפתחות חולי וכאב. בהרצאה נלמד איך מזהים ואיך משנים את הסיפור הפנימי במטרה לסייע לתהליכי החלמה גופניים
 

למה אנשים לא נרפאים?

למרות סכומי העתק המושקעים במחקר ופתוח רפואי, שכיחות התחלואה רק עולה. בהרצאה מרתקת, נגלה מהם 10 החסמים הפנימיים השכיחים שעלולים לעכב הבראה, מהפרספקטיבה של טהעולם הפנימי, ואיך לשחרר כל אחד מהם. 
 

בריאות מגדריתמה בין נורמות ומודלים תרבותיים לתחלואת נשים

הרצאה פרובוקטיבית, חדשנית ומעוררת מחשבה המציגה קשר בין תהליכים חברתיים ותרבותיים לעלייה בתחלואת נשים. ההרצאה מסבירה איך פתרון קונפליקטים רגשיים ומגדריים מובהקים עשוי לתרום לצמצום התחלואה של נשים. בהרצאה נלמד איך התפיסה העצמית שלך, הדרך בה את חווה את עצמך כאישה בחברה וקונפלקטים בין משפחה לקריירה עלולים להשפיע על הבריאות שלך ומה את יכולה לעשות כדי לייצר בריאות גופנית ורגשית.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
לקבלת עותק בחינם לחצו כאן 

 
 
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים