hiburim - ג’ון גי’קובס
   
 
   
 

 ג’ון גי’קובס


נעים מאד- אני ג'ון!
ילידת ארה"ב, חיה בארץ משנת 1969 כשהמשפחה עלתה מקליפורניה.
גדלתי במשפחה של רופאים בה טרמינולוגיה רפואית היתה חלק מהשיח היום יומי, מה שתרם לא מעט למשיכה שלי לתחום הריפוי. גוף האדם על תחלואיו וריפויו ריתקו אותי כבר מגיל מאד צעיר.
 
הסיפור האישי שלי ומה שהוביל אותי בסופו של דבר לעולם הטיפול החל בגיל 16 כשפרצה אצלי מחלה אוטואימונית שעפ"י הרופאים הינה חשוכת מרפא. אחרי שנים בהם חונכתי להאמין ולסמוך על רופאים, כל מה שהיה לרופאים להציע זה ללמוד לחיות עם המחלה.
 
מעבר לזה שכל תפיסת העולם שלי קרסה, סרבתי לקבל את גזר הדין שניתן לי. בלי להיות מודעת לכך, נדרתי שאמצא פתרון בעצמי. לא ידעתי שזו היתה הנקודה בו החל גם המסלול המקצועי שלי.
 
גיליתי את הרפואה משלימה לכאורה באקראי בתחילת שנות העשרים שלי כשעדיין הרפואה המשלימה נחשבה בעיני הציבור רפואת אליל. נשביתי ברעיון החיבור האינהרנטי בין גוף ונפש והקדשתי שנים ללימוד מעמיק של גישות טיפוליות שונות בארץ ובחו"ל. התחברתי במיוחד להומאופתיה ולתמציות ההומאופתיות של ד"ר באך שתיהן רפואות מבריקות בעיני וגם לעבודתו של ד"ר האמר, מפתח הרפואה הגרמנית החדשה. לימים אמצתי אותן כגישות מפתח בעבודה הקלינית שלי.
 
במקביל התחלתי ליישם את מה שלמדתי על עצמי. ככל שהשתפר מצבי, היה לי ברור שאני רוצה להעביר את המידע ואת הכלים האלה לאחרים.
 
אני מטפלת קלינית פעילה קרוב ל 40 שנה. 20 שנה לימדתי בפקולטה למדעי הבריאות, בי"ס רקנאטי למקתועות הבריאות הקהילתיים באוניברסיטת בן גוריון ו 10 שנים הייתי מרכזת מגמת גוף נפש במכללת אדר לרפואה משלימה שהיתה בזמנו בב"ש.
כתבתי 4 ספרים, הגשתי תכנית רדיו ב voiceamerica.com, ייסדתי מגזין אינטרנטי "דרך הלב" והפקתי שני כנסים אינטרנטיים בינלאומיים תחת הכותרת "טיפולים לא רעיליםי בסרטן" שפתוחים עדיין לצפייה ללא עלות.
 
נקודת  מהפך נוספת היתה לפני כ 10 שנים כשהתחלתי להתאמן בטאייקוונדו (אומנות לחימה קוריאנית) ולימים עברתי את מבחן החגורה השחורה.
למרות שהספקתי לעשות לא מעט עבודה פנימית בשנות העבודה שלי, אנרגיית הלוחמת הפגישה אותי עם חלקים בעצמי שלא נגעתי בהם קודם לכן. האתגר הדליק אותי ודרבן אותי להעמיק ולהתנסות עוד ועוד.  מיומנות הלחימה פתחה בי חוסן גופני ורגשי מעל ומעבר למה שיכולתי לדמיין וחשפה אותי לעבודה אנרגתית ורגשית חזקה ומשמעותית שנעשית באמצעות הגוף. מאז אני משלבת תרגילים לחיזוק אנרגתי, רגיש וגופני בטיפולים שלי.

הנה הצצה קטנה לכמה תרגילים פשוטים:


אחרי קרוב ל 40 שנה אני יודעת בוודאות, שבריאות גופנית ורגשית עמוקים ועמידים אפשריים רק באמצעות חיבור לכוח הריפוי הפנימי האינהרנטי שלנו ובאמצעות חיבור ל"עצמי האותנטי" וחיים מתוך אמת.
הגילוי שהמציאות הפיזית נבראית מהפנים אל החוץ היה ועודנו משנה-חיים. הההבנה הזו היא זו שמאפשרת לגלות ולהתחבר לכוח ריפוי חזק ומשמעותי שנמצא בכל אחד מאיתנו.  
 
אני משתפת את המידע באתר זה מתוך אהבה כנה והערכה גדולה לחוזקו של רוח האדם וליופי המולד והטבעי שבכל אדם באשר הוא.
התקווה שלי היא שכולנו נצמח ונשגשג ונביא לידי ביטוי את הטוב ביותר שלנו באהבה ואור גדולים.
 
יש בי הוקרת תודה עצומה על הזכות לסייע לאנשים במסעות הריפוי האישיים שלהם, לתת תקווה ולהאיר באור את הטוב ואת האפשרי, גם ברגעים בהם נדמה שהכל סגור וחשוך. זכיתי.
 
באהבה,
ג'ון
 
 
סייג: 
ג'ון ג'יקובס איננה רופאה ואיננה פסיכולוגית.
אין במידע המופיע באתר זה כוונה להחליף ייעוץ, טיפול או מעקב רפואיים מכל סוג שהוא.
 
בכל מקרה של מחלה גופנית או נפשית יש להיוועץ ברופא לפני יישום הכלים וההמלצות המופיעות באתר.


©כל הזכויות שמורות לג'ון ג'יקובס 
 
 
 
 
 
לקבלת עותק בחינם לחצו כאן 

 
 
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים