hiburim - לקוחות מספרים
ג'ון ג'יקובס - מרצה בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון  
 
   
 

 לקוחות מספרים
 

 

 

 

   "יש פה משהו מאד מדויק. קורים שינויים מוחשיים, שאני לא בהכרח מבינה. לא נולדתי אתמול. עשיתי הרבה דברים ויש לי "טריקים", שעוזרים לי לעקוף מצבים לא נוחים. את לא נותנת לי לברוח ל"טריקים". את לא מוותרת. את קודחת לתוך הסלע חפירת עומק ללא פשרות. זה לא קל אבל ההתכוונות למטרה מוצאת חן בעיני, ותוצאות ניכרות".   אורה
 
"כמי שמתמודדת עם מחלת הסרטן מזה כשנתיים חיפשתי לקבל גם תמיכה רגשית..הבנתי שזה חלק אינטגרלי ומשמעותי בתהליך ההחלמה.
כשהגעתי לג׳ון לראשונה הייתי מאד סקפטית. למרות זאת נתתי את אמוני בה ובתהליך אינטנסיבי, שלנו יחד, עברתי תהליך מדהים! ג׳ון עזרה לי להסתכל פנימה לתוכי ויחד עם הכאב הגדול שיצא, הגיעה גם שלווה, בהירות ועוצמות חזקות שעכשיו יוצאות החוצה.תודה רבה!"   מיכל
 
אנחנו יכולים לחיות שנים בתוך הרגלים לא מקדמים ואף כל חיינו.להתנהל באוטומט, מתוך מצוקה רגשית עתיקה מבלי לעצור לרגע.
ע צ י ר ה - פעולה חשובה.
רגע להתבונן על אופן ההתנהלות שלנו, לגלות דפוסי מחשבה עמוקים, להבין מאיפה אנחנו פועלים.
תודה לך ג'ון גיקובס שנכחת בעצירה הזו שלי, ועזרת לי להיות ברגעים האלו הכל כך משמעותיים להתפתחותי האישית. מילים שהיו מוכרות לי קודם כגון: מודעות, גוף, מחשבה, בחירה, ניהול ואחריות קיבלו משמעות חדשה.  שלי 
 "בזכות הטיפול, הבנתי שהכאב הרגשי הגדול שלי ישב בילדות, במערכת היחסים עם המשפחה שלי. כילדה, הרגשתי לא חשובה ולא אהובה. היום אני מרגישה שקט ושלמות עם המשפחה שלי. במקביל, משהו השתחרר בגוף. הגוף משוחרר מכאב ומאד ברור לי שאין לי יותר פיברומיאלגיה. הרווחתי פעמיים: גם קבלתי חזרה את המשפחה שלי וגם קבלתי חזרה את הבריאות שלי!"  אורית      
 
"הרגשתי מבולבל. רציתי לעשות סדר ב"פנים", לפתוח מחדש את הלב ולשנות דפוסי מחשבה, בכדי להניע את עצמי למקום טוב יותר, שלו ופשוט. 
זמן קצר לאחר תחילת הטיפול, יכולתי לחוש בחששות שהופרכו, במחסומים שפתאום נפתחו ובתחושת שחרור והקלה גדולים.  בכל תקופת המפגשים שלי עם ג׳ון קרו דברים נפלאים בחיי והתחושות החיוביות זינקו מעלה והפכו לשגרה שביום יום.  ג׳ון בעלת ניסיון, מלאת סבלנות, חוכמה והומור וגם מול הקונפליקטים המורכבים שהעליתי, תמיד הביאה נקודת מבט מפויסת ופשוטה, כך שבעזרתה,  הכל נראה פשוט יותר... אני שמח שהלכתי עם תחושת הבטן שלי והבאתי את עצמי לקבל ליווי מג׳ון.  תודה לך על הכל." עידן 
 

"אין לי ספק שאותו מפגש איתך היה משמעותי. ממש בגדול. הוא הנחה אותי להתחיל לתת מקום לגוף שלי. היו לי הכלים לעבוד עם עצמי אבל עדיין, אין חבוש מוציא עצמו מבית האסורים... והמפגש הזה היה בגדר הוצאה ממקום בו לא ראיתי היכן אני כבולה". גלית

ג'ון היקרה

יש שכותבים את שמך: jon
ויש שכותבים: john
אבל את כותבת: joan
וזה כל כך מדויק ונכון - 
אלו האותיות שמורות: את גאון!

העומק שלך כשאת מקשיבה
הריכוז שלך לפני שאת מגיבה
מרחבי הרוח מאחוריך, לפני שאת מושיטה - 
אותיות, מילים, טיפות - והשראה
דורשים לומר: תודה!

ואני לא אחד שסתם מפזר מחמאות
ולא כזה שזורק חריזות ריקות
אבל לאחר שתי פגישות אומר רק זאת:
השינוי שחוללת מחייב תשואות

אני רואה לידי אשה מדוייקת
מחושבת, מלומדת, מנומקת, מלמדת
מעניקה, נותנת, כולה מבקשת
לשפר איכות חיים, לתקן את הנפש

מכל זה מובן שאת ממש מיוחדת
והמסקנה ברורה - את אחת מובחרת
וכשאני מנסה למקד זאת במילה בודדת 
אומר זאת כך: את באמת קוסמת

... וממש מבורכת

יחזקאל

"אני רוצה להודות לך על הדרכה שלך וההנחיות שקיבלתי ממך על מנת שאוכל לעשות   צעדים  לשינוי ההרגלים וההתנהלות שלי , אשר השתרשו בי חזק וקבוע לפני המון שנים.  מצאתי שהשיטה קלה לביצוע מובנת ואפשרית. ומכיוון שאני "תלמידה טובה" ובעיקר רוצה לשנת דפוסים שלא משרתים אותי יותר , אני מיישמת את ההנחיות שלך במדויק וכל הזמן. ואכן, יש שינוי מדהים בגישה שלי  לאותם ההרגלים .  כן , ועכשיו מעט על עצמי.  הגעתי אליך עם מודעות גבוה.  זה עוזר רק כשמבצעים את התהליכים לשינוי,  כל כך רציתי את השינוי, שליישם את ההנחיות שלך עבורי  זו זכות ולא חובה.  זה עובד .  אני מסופקת מהתוצאות ובעיקר גאה בעצמי על ההיצמדות שלי לתוכניות שלך." אריאלה ס. 

"תמיד ידעתי שחשוב לפגוש את האנשים הנכונים בחיים... 
הגעתי אלייך מפורקת ומנופצת לאחר מותו של אבי ז"ל. ימים של בכי וצער, לילות ללא שינה וחוסר עניין.
במשך שנה שלמה חיפשתי עזרה לכאבי הגוף והנפש. הלכתי לשיחות אצל פסיכולוגים, שיחות עם חברים, שיחות עם בני משפחה, אך דבר לא עזר...
הגעתי אלייך והייתי מאד סקפטית לגבי טיפול בפרחי באך. כבר בפגישה הראשונה הרגשתי כי רוח חדשה נושבת...
היית כל כך ממוקדת, כל כך מקצועית, כל כך יסודית... 
ואכן, התוצאות לא איחרו להגיע. אני ישנה הרבה יותר טוב, למדתי לקבל ולחיות לצד האובדן. הכנסת לי את קרני האור שהיו חסרים לי לאחרונה.
אני כותבת שורות אלה וכולי נרגשת. אני מודה לך על הדרך, מודה לך על ההקשבה, מודה לך על האמת שאת מביאה איתך". מירי ב.
 
"לג'ון הגעתי במהלך טיפולי פוריות שנמשכו כשלוש שנים. טיפולים כואבים וקשים, הן פיזית והן רגשית. רמת האופטימיות שלי ירדה מרגע לרגע, והאמונה שיום אחד באמת אכנס להריון הלכה ונעלמה. כל הזמן חיפשתי את אותו מחסום רגשי או רוחני, משום שפיזית לא ניכרה שום בעיה. אצל ג'ון דברים התחילו להשתנות, השינוי היה מדהים ומהיר - התמציות פעלו כמו קסם, עד היום קשה לי להגיד בדיוק כיצד, ושיטת העבודה הרוחנית-רגשית שייחודית לג'ון, הציפה אצלי מחסומים מהתת מודע - פחדים ואמונות, שאותם התחלתי לשחרר, והשילוב המוצלח גרם לכך שתוך שלושה-ארבעה טיפולים - נכנסתי להריון. היום אני אימא מאושרת". מיקי פ.
 
"הגעתי לג'ון אחרי ניתוח ערמונית עם בריחת שתן משמעותית, בפאניקה שבריחת השתן לא תפסק, ובמשבר קריסת עסק, שגרם להפסדים כספיים ניכרים שארע כמעט במקביל.  החרדה מהבלתי נודע הכתה לעומק. נכנסתי לקיפאון.  לא הצלחתי לחשוב בהגיון, לקבל החלטות או לתפקד.
שלוש פגישות שכללו שאלות חודרות וקשות והתאמת תמצית החזירו אותי תוך פחות מעשרים וארבע שעות לתפקוד. החרדה והפאניקה  נותרו מאחור , חזרה מחשבה צלולה על המתרחש ודליפת השתן  קטנה ב 90% בתוך שבוע בלבד. ( זאת למרות צפי הרופאים לדליפות שימשכו בין חודשיים לשנה)"  יצחק
 

"כמישהי שמעבדת הכל דרך הראש, וצריכה שהכל יהיה הגיוני, מובן אינטלקטואלית ורצוי מבוסס מדע, מצאתי את עצמי בתהליך מרתק ומרגש שדרש ואפשר שינוי אמיתי." מאיה ק.
 

"הייתי נואשת למצוא עזרה לבן שלי שסבל מפוסט-טראומה. כאוב כולו, הוא סרב לדבר עם אף אחד מלבד קרובי משפחה. למרות שג'ון היתה בצד השני של העולם חשבתי החלטתי לנסות להיעזר בה. בעקבות שתי השיחות שלי עם ג'ון, למרות שלא היתה לה תקשורת ישירה עם הבן, ולאחר 3 חודשים ללא התקדמות, ראיתי שינוי בולט בגישה שלו." איילין מ.
 

"במהלך התקופה בה עברתי התקפי חרדה קשים, המפגשים וספציפית תמציות הצמחים עזרו לי באופן משמעותי להירגע ולשמור על תחושת שליטה על החיים שלי." דורית ע.
 

" הייתי בטיפול במשך יותר משנה ולרוב הייתי מאד סקפטית. אם זאת , הייתי מאד מרוצה מהתוצאות והייתי חייבת להודות בקשר בין התוצאות למפגשים הטיפוליים. מאז המלצתי על שיטת הטיפול הזו לרבים מחברי וגם השתתפתי בתכנית להכשרת מטפלים. זו היתה אחת המתנות היפות ביותר שיכולתי לתת לעצמי". מיכל ס.
 

"הייתי כעוסה ולחוצה וסבלתי ממגוון סימפטומים גופניים. בעיקר הייתי סקפטית. שעמדתי בפני הבחירה בין ניתוח או שתיית תמציות צמחים בחרתי בצמחים, שאני בטוחה שכספי היקר מופקד על קרנו של הבופלו. מהר מאד התחלתי להרגיש שינוי. את הניתוח בטלתי והמשכתי את הטיפול עד לריפוי מלא. בתור סקפטית לשעבר, כאשר אני נתקלת בסקפטיים אני ממליצה להם בחום פשוט לנסות." איריס א.
 

"אני עוד לא "שם" וברור לי שיש לי עוד דרך לעשות. גם אם לא תמיד ברור לי מהי הדרך הזו, אני מודה ומעריכה את הלמידה וההתנסות החדשה הזאת, את ההיכרות עם המיה "האחרת", מיה ג.
 

"בתהליך שעברתי התחלתי להתייחס לזיהוי הרגש ככלי שבעזרתו אני יכולה להכיר את עצמי טוב יותר ומשם להתקדם אל עבר שינוי. הבנתי שכל הרגשות הקשים שחוויתי בעבר, שגרמו לי לרצות לברוח מעצמי, הם לא כאלה מפלצתיים, והם אפילו חיוניים לי כי הם מתריעים לי כשאני הולכת לכיוון שאולי אני לא באמת מתכוונת ולא באמת רוצה." עדי מ.
 

"אני שמה לב לכל כך הרבה דברים חדשים.. אני אומרת דברים שמעולם לא העזתי להגיד ובעיקר אני לא מוכנה להתפשר על האמת שלי."  מיקי מ.
 

"ההתנסות שלי עד עכשיו זה ששיטת הטיפול בפרחי באך בעלת ערך רב מאד ואני מסופקת מאד מהתוצאות הטובות שאני רואה." מירה
 

"הודות לטיפול אני מבינה את הקשר בין מצבי הגופני והרגשי. למדתי איך להגיב, לפעול ולהתייחס אחרת לרגשות שלי. למרות שהייתי מאד סקפטית, לקחתי את התמציות באדיקות. עכשיו אני משוכנעת שהשילוב בין התמציות ומסע השיקוף העצמי שעשיתי הוא זה שיצר את התוצאות הטובות." גילה
 

" הייתי במצב של חוסר תפקוד כמעט מחלט, מסומם מתרופות ועם איכות חיים ברצפה. חיפשתי עזרה בכל מקום אפשרי, אבל לא הרפואה הקונבנציונלית ולא הרפואה המשלימה הצליחו לעזור לי. כסקפטי מטבעי, נדרש מיקוח רציני לקבל את הסכמתי לתת לטיפול עם ג'ון סיכוי הוגן. ג'ון לקחה על עצמה את האתגר. במשך כ 18 חודשים ג'ון שדלה אותי בעדינות ( יותר נכון דחפה אותי בנחישות) החוצה מאזורי הנוחות שלי, במטרה ללמוד את התהליכים המנהלים את חיי ואת גופי. מאז, מצב הבריאות שלי השתפר, סימפטומים משתקים נעלמו ויש לי שוב את החופש לקדם כל שמחה המחכה בעתיד." חיים ב.
 

"המפגשים עם ג'ון נראו כאילו הם זורמים באופן חופשי ואז הבנתי שהיא מכוונת את השיחה בצורה מאד ספציפית. הגעתי לתובנות שמעולם לא היו לי, גם לא לאחר 20 שנה של עבודה פנימית. ג'ון עזרה לי לקבל בהירות על דפוסים שאינם משרתים אותי. רמות הלחץ שלי ירדו פלאים. אני מסוגלת להתמודד עם גורמי לחץ גדולים עם תחושת כוח במקום פחד וחוסר אונים. המפגשים עם ג'ון זו חוויה מרגיעה. אני ממליצה עליה בחום לכל מי שמתמודד עם התנהגויות אובססיביות או התמכרויות. היא נתנה לי כלים לגלות ולהביא לידי ביטוי את הכוח הפנימי שלי." אסתי ט.
 

"במפגש אחד, בעזרת שאלות שנבחרו בקפידה, ג'ון הובילה אותי להבנה טובה יותר של עצמי, של הבעיה המרכזית שלי ושל הפתרון שלה. האמפטיה ויכולות ההקשבה שלה יחד עם ידע עמוק והבנה של בני אדם עזרו לי בחיי האישיים והמקצועיים. אין גבול להמלצה שלי." אנטוני ק.
לתיאום שיחת ייעוץ טלפונית ראשונית ללא עלות- יש ללחוץ כאן! 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים